Pravidlá Minecraft Serveru

Hráč, ktorý sa na Minecraft server pripojil a registroval, tak súhlasí z ochranou osobných údajov nášho serveru. Heslá a iné osobné informácie, ktoré hráč zadával tak sú šifrované a uložené v databáze a nikto nemá k ním prístup.

1. Je zakázaný TpaKill. Hráč nemôže lákať hráčov, aby sa teleportovali na neho len kvôli tomu aby zabil hráča, ktorý sa teleportoval. Pri porušení tohto pravidla bude udelený Ban na 3 dni.

2. Je zakázané využívať bugy a chyby serveru pre svoj prospech survival hry. Pri porušení tohto pravidla bude hráčovi udelený Ban na 7 dní.

3. Hráči by nemali pohŕdať Admin Teamom a taktiež zbytočne a opakovanie otravovať Admin Team. Na udelenom treste rozhoduje daný člen Admin Teamu.

4. Každý hráč serveru má právo vyjadriť svoj osobný názor, ale hráčov prosíme aby nepoužívali príliš vulgarizmov alebo informácie, ktoré su v pravidle č. 5

5. Náš server nepodporuje rasizmus, nadávanie do rodiny a vyhrážanie sa iným hráčom alebo iné vulgarizmy, ktoré by inú osobu mohlo uraziť alebo znehodnotiť. Takéto správanie je zaradené do Kyber šikany. Pri porušení tohto pravidla následuje Warn alebo Umlčanie hráča na 1 až 3 dni.

6. Každý hráč je povinný vedieť pravidlá serveru. Neznalosť pravidiel sa neospravedlňuje !

7. Je zakázané používať Modifikované klienty na ulahčenie survival hry. Ako je napríklad Killaura, Xray apod. Na udelenom treste rozhoduje daný člen Admin Teamu.

8. Hráč je povinný nahlásiť porušovanie pravidiel u iného hráča členovi Admin Teamu a pri neaktivite Admin Teamu na Minecraft serveri je potrebné si založiť ticket na našom Discord serveri.

9. Hráči niesu oprávnení žiadať Admin Team o OP opakovane. Admin Team to nikdy neberie ako srandu ! Na udelenom treste rozhoduje člen Admin Teamu.

10. Hráč nemôže spamovať chat na Minecraft či Discord serveri. Spam sa taktiež berie ako viac početne písať 1 písmeno v jednej správe. Na udelenom treste rozhoduje daný člen Admin Teamu.

11. Je zakázané robiť obchody, kde cena daného predmetu bude príliš vysoká. Ide o tzv. Falošné obchody. Na udelenom treste rozhoduje člen Admin Teamu a obchod bude zrušený.

12. Je zakázané Griefovať alebo iným spôsobom ničiť a kradnúť veci iným hráčom z obydlia. Ak hráč resku na obydlí nemá, tak Admin Team není povinný túto záležitosť riešiť, ale ak daný hráč mal alebo má nejakého spoluhráča, ktorý s ním v danom obydlí býva a má na obydlí resku, tak Admin Team je povinný túto záležitosť riešiť. Pri porušení tohto pravidla je Ban na 7 dní.

13. Je zakázané mať viac ako 1 účet, ak nejde o súrodenca alebo kamaráta. Pri porušení budú zmazané účty, ktoré sú navyše vytvorené na tej istej IP adrese.

Pravidlá Discord Serveru

Hráč, ktorý sa pripojí na Discord server súhlasí s týmito pravidlami a užívanie Discord serveru.

1. Pre Discord pravidlá platia pravidlá z 'Pravidlá Minecraft Serveru' č. 3,4,5,6,8,10,13

s

s